Drewniany wielkanocny zając NUBBIN 23 cm, biały
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Drewno
Kolor
- Biały
- Naturalny
Wymiary
- Szerokość: 10,5 cm
- Wysokość: 23 cm
- Głębokość: 4 cm
- Waga: 0,35 kg
Specyfikacja
- Stojąca wiosenna lub wielkanocna dekoracja
- Czysta sylwetka i neutralny design
Wiosna w waszym domu
Wielkanocne dekoracje wprowadzą do domu świeżą wiosenną atmosferę, radość i poczucie nowego początku. Naturalne materiały, delikatne kolory i motywy inspirowane wiosną tworzą przytulne środowisko, które łatwo zmieniać i łączyć. Dekoracje są odpowiednie na stół, komodę, parapet oraz półki i pomogą dopasować wnętrze bez wielkich zmian. Świetnie pasują do nowoczesnych i tradycyjnych domów, wspierają świąteczną atmosferę i dzięki ponadczasowemu wykonaniu można z nich korzystać co roku.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dekoracje Wielkanocne |
|---|---|
| EAN: | 8719327678855 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Drewno |
| Waga: | 0,35 kg |
| ? Szerokość: | 10,5 cm |
| Wysokość: | 23 cm |
| Głębokość: | 4 cm |
| Motyw: | Wielkanocne |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
