Drewniany wielkanocny zając NUBBIN 18 cm, biały
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Drewno
Kolor
- Biały
- Naturalny
Wymiary
- Szerokość: 8,5 cm
- Wysokość: 18 cm
- Głębokość: 4 cm
- Waga: 0,21 kg
Specyfikacja
- Stojąca wiosenna lub wielkanocna dekoracja
- Czysta sylwetka i neutralny design
Wiosna w Twoim domu
Wielkanocne dekoracje wprowadzą do domu świeżą wiosenną atmosferę, radość i poczucie nowego początku. Naturalne materiały, delikatne kolory i motywy inspirowane wiosną tworzą przytulne otoczenie, które łatwo zmienia się i łączy. Dekoracje są idealne na stół, komodę, parapet i półki, pomagając dopełnić wnętrze bez wielkich zmian. Świetnie pasują do nowoczesnych i tradycyjnych domów, wspierają świąteczną atmosferę i dzięki ponadczasowemu wykonaniu można je wykorzystywać co roku.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dekoracje Wielkanocne |
|---|---|
| EAN: | 8719327678862 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Drewno |
| Waga: | 0,21 kg |
| ? Szerokość: | 8,5 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Głębokość: | 4 cm |
| Motyw: | Wielkanocne |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
