Jersey prześcieradło szaro-beżowe 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–31 %
Jersey prześcieradło EXCLUSIVE musztardowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
69 zł
–47 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
36 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
78 zł
–3 %
Prześcieradło jersey ALVORA fioletowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
75 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Prześcieradło jersey ALVORA beżowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–31 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE jasny fiolet 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–31 %
Jersey prześcieradło EXCLUSIVE koralowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Prześcieradło jersey z mako bawełny LUXORA 180x200 cm jasnozielone
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Prześcieradło jersey ALVORA jasnozielone 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–31 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE bordowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Prześcieradło jersey ALVORA czerwone 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–39 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE turkusowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–31 %
Jersey prześcieradło EXCLUSIVE jasno mentolowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–39 %
Prześcieradło z dżerseju EXCLUSIVE jasnoróżowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
78 zł
–23 %
Prześcieradło jersey z bawełny mako LUXORA 180x200 cm jasnobrązowe
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–39 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE kremowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–31 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE mentolowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% bawełna
- Gramatura: 145 g/m²
Kolor
- Szaro-beżowy
Wymiary
- Rozmiar: 180 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i trwały materiał z długą żywotnością
- Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i dobrze trzyma
- Bez prasowania
- Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (według etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- W suszarce suszyć na niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 sztuka prześcieradła 180 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey 180 x 200 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary, Beżowy |
| ? Gramatura: | 145 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
