Prześcieradło frotte EXCLUSIVE jasnozielone 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 80% bawełna | 20% poliester
- Gramatura: 170 g/m²
Kolor
- Zielony
Wymiary
- Rozmiar: 180 x 200 cm
Właściwości
- Delikatny materiał, przyjemny w dotyku
- Wysoka elastyczność, zachowuje stały kształt
- Nie wymaga prasowania
- Obszyte gumą w całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (według metki producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- W suszarce zalecamy suszyć na niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła Frotte 180 x 200 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Gramatura: | 170 g/m2 |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,9 kg |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
