Biała poszewka na poduszkę guziki
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
31 zł
–19 %
Poduszka pikowana 40 x 60 cm
W magazynie
(>10 szt)
25 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–30 %
Poduszka pikowana 45 x 45 cm
W magazynie
(>10 szt)
18 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
69 zł
–33 %
Poduszka pikowana Premium 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
173 zł
–50 %
Hotelowa satynowa pościel adamaszkowa biała
W magazynie
(>10 szt)
86 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
od 52 zł Do –13 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE miętowa - pasek 2 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
od 52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE PURE jasnoniebieska - pasek 1 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE PURE jasnobrązowa - pasek 1 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE brązowa - pasek 2 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
55 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
93 zł
–27 %
Luksusowa satynowa pościel hotelowa damaszek biała
W magazynie
(>10 szt)
67 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 112 zł Do –38 %
Biała pościel bawełniana Lux guziki
W magazynie
(>10 szt)
od 69 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
od 57 zł Do –5 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE beżowa - pasek 2 cm, kieszeń hotelowa
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 55 zł Do –5 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE jasnoszary - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
od 52 zł Do –9 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE jasnoszara - pasek 2 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
od 47 zł
Promocja
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
86 zł
–32 %
Pościel hotelowa ATLAS GRÁDL STANDARD biała - prążek 2cm czesana bawełna
W magazynie
(>10 szt)
58 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
121 zł
Do –49 %
Pościel bawełniana biała LUX zakładka
W magazynie
(>10 szt)
od 61 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE biała - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel hotelowa |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 150 g/m2 |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 60 cm, 45 x 45 cm, 50 x 60 cm, 50 x 70 cm, 70 x 90 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 90 °C |
| Waga: | 0,1 kg, 0,2 kg, 0,15 kg, 0,25 kg |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny |
| ? Zapięcie: | Guziki (magiel) |
| Cena: | Do 50 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
