Anatomiczna poduszka SOFT 30 x 50 cm
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
BARDZO NISKA CENA
69 zł
–55 %
Prześcieradło jersey ciemnoniebieskie 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
BARDZO NISKA CENA
69 zł
–55 %
Prześcieradło jersey jasnoniebieskie 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
121 zł
–24 %
Kołdra całoroczna 140 x 200 cm z poduszką 50 x 70 cm
W magazynie
(>10 szt)
91 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–34 %
Poduszka pikowana 40 x 40 cm
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
60 zł
–31 %
Poduszka Economy niepikowana 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
41 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
173 zł
–45 %
Kołdra 140 x 200 cm całoroczna z poduszką COMFORT 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
95 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–17 %
Poduszka pikowana 50 x 60 cm
W magazynie
(>10 szt)
28 zł
121 zł
–16 %
Luksusowa kołdra całoroczna pikowana 140x200 cm z poduszką 50x70 cm
W magazynie
(>10 szt)
101 zł
137 zł
–2 %
Całoroczna kołdra pikowana 140x200 cm z poduszką STELLA LAVENDER 70x90 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
134 zł
Letnia kołdra pikowana 140x200 cm z poszewką na poduszkę SUMMER 45x75 cm, pudrowy róż
W magazynie
(1 szt)
88 zł
Ciepłe
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
104 zł
–32 %
Kołdra całoroczna przedłużona 140x220 cm
W magazynie
(>10 szt)
70 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
142 zł
–0 %
Poduszka nieszyta EXCLUSIVE 70 x 90 cm
W magazynie
(6 szt)
141 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–43 %
Poduszka medyczna KOMFORT z zamkiem błyskawicznym 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
49 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
69 zł
–33 %
Poduszka pikowana Premium 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Korzystne zestawy
Zestaw całorocznej kołdry 140x200 cm z włókna silikonowego z poduszką 70x90 cm POLARIA
W magazynie
(>10 szt)
87 zł
83 zł
–1 %
Pikowana LETNIA kołdra 140 x 200 cm z poduszką 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
82 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pianka PUR
Wymiary
- Szerokość: 30 cm
- Długość: 50 cm
- Wysokość w najniższym punkcie: 9 cm
- Wysokość w najwyższym punkcie: 12 cm
Specyfikacja
- Pranie: Co najmniej 2 razy w roku, w 40 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki i kołdry |
|---|---|
| EAN: | 8596605014211 |
| ? Rozmiar poduszki: | 30 x 50 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 1 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka PUR |
| Antyalergiczne: | Tak |
| Anatomiczny: | Tak |
| Materiał wierzchni: | 100% poliester |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Przeznaczone do: | Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
