Kołdra 140 x 200 cm całoroczna pikowana z poduszką BASIC 70 x 90 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Powłoka: 100% poliester – mikrowłókno
- Wypełnienie: 100% poliester - włókno puste
- Waga kołdry: 1350 g
- Waga poduszki: 650 g
Rozmiar
- Kołdra: 140 x 200 cm
- Poduszka: 70 x 90 cm
Szczegóły
- Doskonała termoregulacja dla komfortu przez cały rok
- Włókno puste utrzymuje swój kształt i objętość przez długi czas
- Odpowiednie dla alergików dzięki łatwej pielęgnacji
- Zalecana temperatura prania: 40 °C (według etykiety producenta)
- Można suszyć w suszarce na niskiej temperaturze
- Nie bielić, nie prasować
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki i kołdry |
|---|---|
| EAN: | 8596605045765 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 2,6 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Włókno puste |
| Antyalergiczne: | Tak |
| Jakość hotelowa: | Tak |
| Masa kołdry: | 1350 g |
| Masa poduszki: | 650 g |
| Materiał wierzchni: | 100% mikrofibra |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Przeznaczone do: | Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne |
| Właściwości termoregulacji kołdry: | Ciepła, Extra ciepła |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
